Mijn favorieten

Terug naar de resultaten
Veilinghavenkade 163 in Utrecht 3521 AT

Veilinghavenkade 163

3521 AT Utrecht
Vraagprijs € 495.000,- k.k.
Verkocht o.v.

Omschrijving

Luxe, royaal 3-kamer appartement gelegen op een mooie plek in het gezellige Parkhaven, onderdeel van de Dichterswijk, met prachtig uitzicht over het water. Het appartement heeft een berging en eigen parkeerplaats in de afgesloten ondergrondse parkeergarage. Een groot voordeel is dat je aan de voorzijde beschikt over een zonnig balkon (zuidwestelijk gelegen) en dat je aan de achterzijde aan de...
Lees meer

Kenmerken

Soort object Appartement Bouwjaar 2007 Woonoppervlakte 111 m² Aantal kamers 4
Lees meer

Omschrijving

Luxe, royaal 3-kamer appartement gelegen op een mooie plek in het gezellige Parkhaven, onderdeel van de Dichterswijk, met prachtig uitzicht over het water. Het appartement heeft een berging en eigen parkeerplaats in de afgesloten ondergrondse parkeergarage. Een groot voordeel is dat je aan de voorzijde beschikt over een zonnig balkon (zuidwestelijk gelegen) en dat je aan de achterzijde aan de gezamenlijke binnentuin grenst. Het appartement is 111m² groot en heeft een woonkamer van bijna 7.00 meter breed met veel glas naar de haven uitzicht op de authentieke schepen.

Wonen, leven, genieten is de slogan van de wijk Parkhaven. Dit voormalige bedrijventerrein is volledig getransformeerd naar een hoogwaardige en levendige stadswoonwijk met diverse horecagelegenheden en gezellige terrassen. De wijk is gunstig gelegen vlakbij het centraal station en de autosnelweg A2 is binnen enkele minuten met de auto te bereiken. Met de realisatie van de Moreelsebrug is de binnenstad nog sneller bereikbaar en staat u met 15 minuten lopen op de Mariaplaats en met 6 minuten fietsen onder de dom.

Indeling

Begane grond: centrale entree met intercomsysteem. Via de binnentuin loop of fiets je door naar het appartement op nummer 163, hier tref je de entree van het appartement, gewoon je eigen voordeur, niet in een grote hal maar rechtstreeks aan de mooie binnentuin. De entree is ruim opgezet, beschikt over een ingebouwde opbergkast en tevens is hier is ook de meterkast. Via de trap kom je op de eerste verdieping.

Eerste verdieping: Overloop met hier een separaat gelegen toilet met fontein en nog een extra berging voor de wasmachine en droogtrommel. De badkamer is modern en heeft los van de wastafel met meubel een ligbad en separate douche. Het geheel is netjes betegeld en er is mechanische ventilatie.

De twee ruime slaapkamers kijken uit over de groene, mooi onderhouden binnentuin.

De woonkamer is er een van een goed formaat en is door het vele glas zeer licht en voelt prettig aan. De mooie breedte versterkt het ruimtelijke gevoel. De keuken is modern en luxe en voorzien van alle apparatuur. Deze is in een rechte opstelling en ligt aan de achterzijde van de kamer. Aan de voorzijde van de woonkamer vind je het zonnige balkon dat boven straatniveau is gelegen door het ondergelegen kantoor. Openslaande deuren geven toegang tot dit lekkere plekje met ligging op het zuidwesten.

Het gehele appartement is voorzien van een houten vloer met een warme uitstraling. Doordat de vloer doorloopt in alle vertrekken geeft dat een mooi rustig gevoel.

Door de moderne, smaakvolle keuken, complete badkamer, goede afwerking en jonge leeftijd van dit complex valt het appartement meteen te betrekken.

De erfpacht is eeuwigdurend afgekocht en een eigen parkeerplaats is een echt pré zo dicht bij de stad. Daarnaast is een eigen berging in de onderbouw voor opslag of de fietsen.

Kortom; mooi en zorgeloos wonen op een goede plek in de stad, met een heerlijk balkon met uitzicht op het water, al het goede wat de stad te bieden heeft ligt om de hoek en zelf woon je hier heerlijk rustig.

We laten het graag een keer aan je zien, LEEF EN GENIET op de Veilinghavekade 163 in Utrecht.

Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Overdracht Status Verkocht onder voorbehoud Vraagprijs € 495.000,- kosten koper Aanvaarding In overleg Bouwvorm Soort object Appartement Soort appartement portiekflat Subtype woning Flat(woning) permanent Bouwjaar 2007 Bouwvorm Bestaande bouw Ligging Aan water, aan rustige weg, vrij uitzicht, open ligging en aan vaarwater Indeling Woonoppervlakte 111 m² Perceeloppervlakte 2100 m² Gebouwgebonden buitenruimte 8 m² Externe bergruimte 18 m² Inhoud 357 m³ Aantal kamers 4 Aantal slaapkamers 2 Aantal woonlagen 2 woonlagen Gelegen op 2e woonlaag Balkon Ja Energie Energieklasse A Energie einddatum 28-08-2029 Isolatie Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas en volledig geïsoleerd Warmwater Centrale voorziening en stadsverwarming Verwarming Stadsverwarming Buitenruimte Tuin Geen tuin Hoofdtuin Achtertuin Bergruimte Schuur / Berging Inpandig Voorzieningen Voorzien van elektra Parkeergelegenheid Garage Parkeerkelder en parkeerplaats Parkeerfaciliteiten Betaald parkeren en parkeervergunningen Parkeer capaciteit 1 Dak Soort dak Plat dak Overig Permanente bewoning Ja Onderhoud binnen Goed Onderhoud buiten Goed tot uitstekend Huidig gebruik Woonruimte Huidige bestemming Woonruimte Bijdrage VVE p/m € 235,00 Voorzieningen Voorzieningen Mechanische ventilatie, TV kabel, Buitenzonwering, Schuifpui Kadastrale gegevens Gemeente Catharijne Sectie D Perceelnummer 9614 Oppervlakte 2100 m² Eigendomssituatie Eigendom belast met erfpacht

Brochure

Gebruik het onderstaande formulier om de brochure van deze woning te downloaden.
Persoonsgegevens
Adresgegevens
Contactgegevens
Opmerkingen
Privacy
Ik ga akkoord met de privacyverklaring

Contact

Gebruik het onderstaande formulier om contact met ons op te nemen.
Persoonsgegevens
Adresgegevens
Contactgegevens
Opmerkingen
Privacy

Brochure

Bedankt voor uw interesse. U ontvangt de brochure per email.

Contact

Bedankt voor uw reactie. We zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.